In 1990 maakten wij met onze kinderen een rondreis in Amerika door de staten California, Arizona, Nevada en Utah. Wat me het meest bijgebleven is en waar ik vaak aan terug denk is de overweldigende grootheid van dat land. En daarmee bedoel ik de landschappen die zo immens groot zijn. Hoge bergen, oneindige woestijnen, grote meren en rivieren, het is niet voor te stellen als je het niet met eigen ogen gezien hebt. Wij hebben al aardig wat werelddelen bezocht maar nergens zag ik dat onvoorstelbare grote terug. (Foto is genomen aan de rand van de Grand Canyon)
Gisteravond zagen wij 'The Revenant' in de Goudse bioscoop en waar ik het meest van genoten heb in deze film behalve de muziek waren de schitterende landschappen, rauw, oneindig, groots en gevaarlijk. Hoe gevaarlijk moet je zelf maar gaan zien, het is een prachtfilm met een indrukwekkende rol van Leonardo die Caprio. Als je niet tegen bloed kunt kan je beter thuisblijven, ik kneep af en toe mijn ogen maar dicht.


Bedankt voor de filmtip! Het is echt nog een wens van me om ooit Amerika te zien...
ReplyDeletePrachtig dat ruige en wijdse, geeft me een vrijheidsgevoel!
Jeetje, wat een stoere auto en is dat je man achter het stuur?
Groetjes, Elizabeth
Als je dat laatste beeld bekijkt doet me dat ook denken aan een stukje respect aan de natuur.
ReplyDeleteDeze film was een en al natuur, Sjoerd, prachtige, ruige beelden.
DeleteIk ben echt blij met dit soort logjes, Bettie had ook al over deze film geschreven. Als jullie niet zo lovend over de film geschreven hadden waren we nooit gegaan.
ReplyDeleteIk denk dat ik nu toch echt eens naar die film moet gaan kijken. Iedereen is er zo lovend over! Ik denk dat je me hebt overtuigd.
ReplyDelete