Skip to main content

Heen en terug

We zijn weer terug op het Franse nest. Voor een week of vijf want dan gaan we weer terug naar Nederland voor de tweede vaccinatie. Dus het is dit jaar beslist 'heen en terug naar de Ardèche'. Maar die Ardèche is zo mooi dat je er met plezier wat moeite voor doet. De eerste allium bloeide in mijn border maar echt veel zullen er niet volgen. Ik heb al genoteerd dat ik in het najaar nieuwe moet poten.

We waren vroeg vertrokken gisterenmorgen en daarom al om vier uur hier. Fijn want dat gaf ons tijd om de auto alvast uit te ruimen. Vanmorgen de aanhanger leeggemaakt. Die staat altijd hier maar door het verhuizen was hij in Nederland achtergebleven. Konden we gelijk nog wat spullen meenemen die niet naar het appartement gingen maar we hier nog wel kwijt konden. 

En omdat we nu veel konden laden heb ik heel wat planten meegenomen. Voor de moestuin maar ook veel vaste planten voor in de border. En daar ga ik me nu mee bezighouden. Heerlijk vind ik dat, ik ben een echt plantjesmens.
 

Comments

  1. Heerlijk een voorspoedige reis dus en nu lekker frotten in de tuin. Leven als God in Frankrijk!

    ReplyDelete
  2. Heerlijk Marthy, geniet ervan, maar die aansporing heb jij niet nodig !

    ReplyDelete
  3. Fijn, dat je er weer bent. Nu nog maar één keer heen en terug, dan zijn jullie helemaal goed beschermd!

    ReplyDelete
  4. Wat heerlijk!! Heel veel plezier daar.

    ReplyDelete
  5. Wat leuk dat je reageert Thera. Wij krijgen de tweede ook eind mei en hopen dan daarna ook tot half oktober te blijven. Heb een fijne zomer en laat nog eens van je horen, leuk.

    ReplyDelete
  6. Jeanette RentingMay 2, 2021 at 8:07 AM

    Fijn om daar weer te zijn. Veel plezier met de planten en de tuin.

    ReplyDelete
  7. Veel plezier met de tuin en fijn dat de reis goed ging.

    ReplyDelete
  8. Hoe essentieel het voor jullie is om weer naar de Ardèche af te reizen in deze tijd dat is wel uit je blogpost op te maken.
    Let goed op jezelf én nog meer op de ander!
    Veel (tuin)plezier op jullie mooie en geliefde plekje!

    ReplyDelete
  9. Oh fijn voor jullie. Geniet er van!

    ReplyDelete
  10. een reis die naar wens verlopen is

    prettige dagen daar

    groeten

    ReplyDelete
  11. Een mooie tijd gewenst daar, Marthy!

    ReplyDelete
  12. Ha Marthy,

    wat heerlijk!!
    Ik geniet met je mee...

    Groetjs, Marlou

    ReplyDelete
  13. Heerlijk dat je weer in de Ardèche bent. Lekker veel foto’s maken dan geniet ik met je mee en waan me daar ook weer een beetje.

    ReplyDelete
  14. Heerlijk om weer in Frankrijk te zijn! Lekker in de tuin aan de slag met nieuwe plantjes! Veel plezier..........

    ReplyDelete
    Replies
    1. Haha, ik zal mijn best doen, Marietje.

      Delete
  15. O wat heerlijk!! Wij willen ook zo graag. Hebben jullie je nog moeten laten testen vlak voordat je vertrok? Ik lees dat we binnenkort een corona paspoort moeten hebben.

    ReplyDelete
  16. Oh jullie zijn toch weer terug.
    Geniet ervan en vooral van het tuinieren.
    Jullie hobby.
    Wij blijven nog even hier tot na de tweede prik en dan snel vertrekken tot eind oktober.
    Groetjes Marjo

    ReplyDelete

Post a Comment