Ik zag het direct toen ik even een kijkje in de moestuin
nam. Daaronder ligt het kerkhofje en daar hebben we duidelijk weer meer kleur
op de graven gekregen. De nicht van madame Benefice, een van de vorige bewoonsters
van het huis, is weer geweest. Al jaren komt zij met Allerzielen wat op 2
november valt nieuwe kunstbloemen op de graven brengen.
Tot verleden jaar wist ik nooit wie die geheimzinnige persoon was die die bloemen kwam brengen maar eerverleden jaar was zij door zieke en een kapotte auto niet in staat om hier heen te komen en kwam zij pas in februari van het jaar erop. Toevallig waren wij hier ook en kon ik kennis met haar maken, kijk hier maar even.
Toch geweldig dat ze dit elk jaar doet. Ook al vind ik echte bloemen ook mooier.
ReplyDeleteToch heeft het wel wat. Het blijft natuurlijk veel langer mooi.
ReplyDeleteToch wel mooi dat ze dit elk jaar blijft doen, maar ik begrijp dat je de lelijkste weghaalt.
ReplyDeleteMooi dat zij dit doet.
ReplyDeleteHet geeft idd veel kleur.
Wat lief !
ReplyDeleteIk vind het een mooi gebaar.
ReplyDeleteIk vind het ook een mooi gebaar.
ReplyDeleteHet gebaar is groots!
ReplyDeleteLie(f)s.
Plastic zou mij ook een beetje in de weg staan. Maar de geste is lief en dat telt.
ReplyDeleteIk vind het een heel mooi gebaar van haar. Ik houd ook niet van kunstbloemen maar in Frankrijk is dat nu eenmaal heel gebruikelijk.
ReplyDeleteHoe zou zij het vinden dat er bloemen worden weggehaald? Misschien die beslissing toch maar aan haar overlaten, er staat voor het oog genoeg kleurrijks bij.