Skip to main content

Zo weer verdwenen, dat blauw

Hè hè, eindelijk eens een reiger die voor me wilde poseren. Ik kom er genoeg tegen als we onze korte stukjes in Bovenkerk lopen maar ze vliegen bij het minste of geringste op, het lijkt wel of ze je ruiken. Vanaf een grotere afstand fotografen zou wel kunnen maar ik sta nog niet erg vast op mijn benen en dan krijg ik sneller een onscherpe foto. Hier steunde ik met mijn elleboog op Mart zijn gebogen arm en en ik fotografeer ook weleens vanaf zijn schouder. Zie je hoe zonnig het is op deze foto.

Mijn favoriete boom, al lang niet meer op de foto geweest, ik denk deze winter helemaal niet. Hij staat daar altijd zo mooi te zijn, fijn dat er wat kleur in de lucht zat. Ik weet eigenlijk niet eens wat voor boom dit is en heb hem al tientallen keren op de foto staan.

Ik genoot van de zon, begon al aan het voorjaar te denken, alleen maar denken hoor. Hier had ik nog heel wat blauw in de lucht maar zien jullie die donkere vlek daar rechts.

Deze foto nam ik drie minuten later, vanaf dezelfde plek maar ik had me een kwartslag omgedraaid. Wat een verschil van licht en blauw op deze twee foto's. Vijf minuten later vielen de eerste druppels van een stevige bui, we waren net bij ons appartementengebouw,

Comments

  1. De reiger staat er goed op!
    Er vallen best wel pittige buien op het ogenblik.

    ReplyDelete
  2. We hebben even geproefd aan de lente, dat geeft ons weer wat moed om door te bikkelen...

    ReplyDelete
  3. Beter net op tijd dan even te laat. Die buien zijn vaak heel onverwacht. Mooie foto's Marthy.

    ReplyDelete
  4. Ja, prachtige boom! Je kon precies van de blauwe lucht profiteren!

    ReplyDelete
  5. Wat een mooie reiger. Een wat een blauwe lucht. Prachtige foto's, hopelijk een voorbode van meer mooi weer.

    ReplyDelete
  6. Deze tijd van het jaar moet je je kansen grijpen, wat het weer en foto's betreft. Mooi gelukt!

    ReplyDelete
  7. Fijn dat je precies op het juiste moment een kleine wandeling kon maken. Het levert je voldoening en mooie foto's op.

    ReplyDelete
  8. Mooi gelukt, je foto van de reiger. Heerlijk dat de zon scheen en ook dat jullie op tijd weer thuis waren.

    ReplyDelete
  9. Ik kan me voorstellen dat dat je favoriete boom is. Zeker nu hij zonder bladeren zijn ware aard en gedaante toont, staat hij daar echt mooi te zijn.
    Mooi ook dat daar nog een rijtje ouderwetse palen met bovenleidingen staan.

    ReplyDelete
  10. erg mooie foto’s en die reiger mag er ook wezen!

    ReplyDelete
  11. conny's quilts en creatiesJanuary 8, 2025 at 3:29 AM

    Mooi foto's ! Hier in Groningen zowat al de hele ochtend een heerlijk zonnetje. Meteen naar buiten geweest., heerlijk!

    ReplyDelete
  12. Mooie foto van de reiger, fijn dat hij voor je op de foto wilde. Een beetje blauwe lucht is toch altijd prachtig, vooral met zoveel grauw weer.

    ReplyDelete
  13. zo'n solitaire boom, vind ik en mooie blikvanger Marthy

    groeten

    ReplyDelete
  14. Prachtig, zo'n model voor je lens! En die boom -> laat 'm maar mooi wezen, ook zonder naam!
    Lie(f)s.

    ReplyDelete

Post a Comment