Skip to main content

Jarige Saar

 Vandaag is ons jongste kleinkind Saar jarig. Twaalf jaar alweer, waar blijft de tijd. We waren zo blij met haar, na drie kleinzoons ook nog een kleindochter, wat een feest. Ze gaat nu naar de middelbare school in Gouda, op de fiets zoals alle Stolwijkse kinderen doen. 

Samen met haar ouders en broer Luuk is ze een paar dagen in Londen. Gisteren bezochten ze de Harry Potter Studios. Oma, zei ze vamorgen aan de telefoon, dat was echt een grote verrassing, we wisten er niets van. Ik wel maar ik mocht niets zeggen.

Vanavond gaat ze met haar moeder naar Six de Musical in Londen. Luuk en zijn vader hoeven niet zo nodig naar een musical, die gaan naar het stadion Stamford Bridge waar Chelsea tegen Ajax speelt.
Bofkonten, die kleinkinderen van ons.

Comments

  1. Gefeliciteerd. Dat wordt een heel feestelijke dag voor Daar.

    ReplyDelete
  2. Jarig in London, mooier kan haast niet, haha. Wat een jonge leerling is zij. Knap hoor. En jullie gefeliciteerd!

    ReplyDelete
  3. Wat leuk! Allebei een uitje met één van de ouders; het kan zo ontzettend goed verbinden. Leuk dat het een verrassing was voor Saar!

    ReplyDelete

Post a Comment