Met de auto vanmorgen Alpe d'Huez opgereden en vanaf de top daar nog een smal weggetje naar boven wat eindigde bij Lac Besson op 2090m. Onze auto daar geparkeerd, wandelschoenen aan en een werkelijk schitterende wandeling gemaakt langs verschillende bergmeertjes, aan de ene kant van de meertjes heen en aan de andere kant terug.
Op de terugweg konden we prachtig op Bourg d'Oisans kijken wat ver in de diepte onder ons lag. Mart loopt rustig naar de rand en staat op zijn gemak te kijken, ik werp een snelle blik naar beneden, mijn maag draait zich om en dan loop ik gauw weer terug naar een plek waar ik niets beneden mij zie. Ik vroeg deze visser wat hij gevangen had en of hij het ook at. Toen hij trots vertelde dat het forel was hoefde hij verder niets meer te vertellen, ik begreep hem onmiddellijk. Een lekkere forel uit zo'n schoon bergmeertje, wat zal die smaken.
Ondertussen zullen jullie wel begrepen hebben wat de man morgen gaat doen. Om het makkelijk te maken, wij eten vanavond pasta. Ik heb vanmiddag ook nog wat mueslirepen en bananen gekocht voor hem.
Ondertussen zullen jullie wel begrepen hebben wat de man morgen gaat doen. Om het makkelijk te maken, wij eten vanavond pasta. Ik heb vanmiddag ook nog wat mueslirepen en bananen gekocht voor hem.





O, dit doet me toch zo naar Frankrijk verlangen. Ik ken die plek goed, we zijn er al verschillende keren geweest. Zomers is het er best druk, tenminste aan de voet van de Alpe 'd Huez. We gingen vaak picknicken boven!
ReplyDeletePrachtige foto's Marthy, wat zullen jullie genieten...
Ik heb nog veel meer foto's van die meertjes, Marianne, maar ik kan ze natuurlijk niet allemaal plaatsen. Maar het was er echt geweldig, weer een nieuwe ervaring.
ReplyDeleteWat leuk dat jij daar ook was, dan weet je hoe mooi het daar is. Het is hier nog prachtig weer, 's morgens fris natuurlijk, want je zit in de bergen. We genieten ons te pletter, Hannah.
ReplyDeletebergen en water, effect combinatie
ReplyDeleteHelaas, Madelief, hoorden we dat het in de zomer druk is daar. Wij gaan morgen, donderdag weer terug naar onze basis in de Ardèche, waar we nog een paar weken blijven.
ReplyDelete