Skip to main content

Blogvriendinnen

Zoals ieder jaar in het vroege voorjaar kwamen we met een stel bloggers bijeen, ditmaal op Den Haag CS. De twee mannelijke blogvrienden, Ton en Sjoerd waren verhinderd maar we hadden nieuwe aanvulling,  Mieke en Judy waren er voor het eerst bij. En verder waren Emie, Jeanne, Bettie en Els van de partij. Ontzettend leuk om elkaar nu eens niet te lezen maar weer eens te zien.

Het is ontussen een gewoonte geworden, we geven elkaar een cadeautje, een kleinigheid maar hoor. Veel creativiteit onder de blogsters, kijk maar even op de foto. Niet van mij, ik heb me er gemakkelijk afgemaakt met wat lekkers uit het Suikerhuys.


Het lag er op de eerdere foto niet bij maar dit was het cadeautje van Judy, een van onze twee nieuwelingen. Een door haar zelf geschilderde boekenlegger, ook nog geplastificeerd. Zo mooi.

We dronken koffie, aten heerlijke broodjes en kletsten erop los. Al zouden we iedere maand bij elkaar komen dan zouden we nog niet uitgepraat raken. Met al deze vrouwen deel ik en zij met mij natuurlijk, lief en leed. Niet tot in de finesses maar toch zijn het goede vriendinnen en ik zou ze niet graag missen.

Comments

  1. Helemaal mee eens!

    ReplyDelete
  2. Echt superleuk, ik heb genoten. Alsof we elkaar al jaren kennen, wat natuurlijk ook zo is via de blogs.

    ReplyDelete
  3. Echt jammer, maar het was te kort om de geplande leveringen te verzetten.

    ReplyDelete
  4. Helemaal waar!

    ReplyDelete
  5. Wat leuk om dit elk jaar weer te lezen, gezellig !

    ReplyDelete
  6. Het is een gezellige en leuke vriendinnenclub.

    ReplyDelete
  7. Wat gezellig en leuk.

    ReplyDelete
  8. Ik vond het echt heel leuk dat ik uitgenodigd werd. En wat was het leuk om jou weer even te spreken. Maar natuurlijk was het ook leuk om de anderen eens in het echt te ontmoeten.

    ReplyDelete
  9. Wat een gezelligheid zo bij elkaar! Zoiets moet je er ìn houden hoor...

    ReplyDelete

Post a Comment