Skip to main content

Barbecue

Wat  hadden een gezellige barbecue gisteravond. We zaten onder de grote lindenboom en het koelte lekker af in de loop van de avond. Ik heb niet veel foto's gemaakt want in zo'n groot gezelschap gaat je aandacht naar andere dingen dan foto's maken. 

 Onze zoon Bas is een meester in barbequeën, hij weet het vlees altijd op de juiste manier te grillen.

  Deze twee kunnen het nog steeds niet laten om gekke bekken te trekken als ik ze op de foto neem. Dit was even een tussendoortje tussen vijf foto's met gekke bekken. De mannen worden groot, zijn alletwee over naar de derde klas middelbare school.

Comments

  1. Wat heerlijk, het hele spul bij elkaar. Fijn dat jullie het op deze manier met elkaar kunnen afsluiten in Seret. Geniet ervan met volle teugen, maak mooie herinneringen!

    ReplyDelete
  2. Die twee knapperds hebben we ook steeds groter zien worden hier. Zo leuk!

    ReplyDelete
  3. Dit is toch écht waar het om draait, familie en liefde, zó fijn Marthy.

    ReplyDelete
  4. Fijn dat het zo gezellig was.

    ReplyDelete

Post a Comment