Doorgaan naar hoofdcontent

Je bent prachtig

Laat ik beginnen met te zeggen dat ik dit een heel mooi boek vond. Het is een familieverhaal met een vader, een moeder en vier dochters. Maar de eerste persoon die ten tonele komt is William Waters die later trouwt met de oudste dochter. Hij heeft een voorliefde voor basketbal. In het begin vond ik al die familieverhoudingen een beetje ingewikkeld maar het wende snel. Een zeer hechte familie, dat was direct duidelijk. Rose, de moeder is streng maar rechtvaardig en dan is er ook nog vader Charlie, wat op de achtergrond, zijn dochters zijn gek op hem.

Maar er ontstaan problemen waardoor de hechte band onder de zussen zwaar  te lijden krijgt. Kunnen ze elkaar nog vinden? Dat mogen jullie zelf gaan lezen.

Beslist een aanrader, ik heb ervan genoten. Een geweldige schrijfster.

Reacties

Bertiebo zei…
Wat een mooie voorkant ook! Heb het meteen gereserveerd.
Yova zei…
Deze boek is zeker mooi om te lezen. Kleurrijke voorkant boek.
In de weer zei…
Weer een prima tip !
Emie zei…
Vader, moeder en vier dochters. Uit zo'n gezin kom ik ook. Met jouw aanbeveling erbij gaat dit boek op mijn lijstje!
Berna zei…
Een prachtig boek! In een ruk uitgelezen.
Ook een aanrader is Al het blauw van de hemel. Dit gaat over een jonge man met de diagnose Alzheimer. Hij wil niet dat de omgeving hem ziet aftakelen. Hij besluit een camperbusje te kopen en gaat met een vreemde metgezel op reis. De metgezel heeft hij leren kennen via een advertentie in de krant. Een van de mooiste boeken die ik ooit heb gelezen.
De kaft is in ieder geval ook al prachtig!
Charlie zei…
alleen die kaft al!
Ik ben niet meer zo'n lezer, maar de kaft is mooi.
Marthy zei…
Leuk dat je reageert Berna. Ben het met je eens, al het Blauw van de hemel was ook zo'n mooi boek. Ik las het en ik heb er een recensie van op mijn blog gezet.
Volgens mij heb ik deze op m'n e-reader. Fijn dat je het een aanrader vindt! Ik ben benieuwd.