Doorgaan naar hoofdcontent

Koud in de polder

Een koude wind vanmorgen in de polder, ik had eigenlijk een muts op moeten zetten. Beetje saai zonder koeien in de wei, die staan allemaal op stal nu maar hier en daar lopen er nog wel wat schapen.

En zwanen, die zie je altijd.

Bij deze twee zwanen scharrelden ook wat eenden rond en vlogen net wat vogels op.

Vanmiddag gaan we Sinterklaas helpen met inpakken van de cadeautjes. Leuke bezigheid op zo'n sombere dag. We vieren het feest van de Goedheiligman volgende week zondag en voor die tijd moet er nog veel gedaan worden. Ik moet gedichten maken, het hele spul blijft eten en ik wil nog wat bakken. Dat wordt een volle maar gezellige week.

Reacties

Judy zei…
Ja waterkoud was het. Sint kwam vanmorgen eindelijk in Deventer aan. Veel plezier met dichten en inpakken!
Janny zei…
Wij begonnen niet super vroeg met onze wandeling en toen vond ik het niet zo koud. Toch goed dat je er even op uit ging!
Emie zei…
Ook hier verhoogde activiteit in de werkplaats van de Sint. Het zijn er bij uitstek prima dagen voor.
Sjoerd zei…
Uitpakken vind ik het leukste...
In de weer zei…
Als we nu fietsen hebben we wel een dun mutsje onder onze helm, echt aan te raden Marthy.
Een heerlijke week ga je tegemoet, inpakken, rijmen schrijven over lekker eten nadenken.
Succes met alles, wij vieren ook Sinterklaas, allen dit jaar een week later, maar we vieren het dat is zeker !
Het is er de tijd voor. Ik heb vanmiddag ook de twee laatste cadeautjes ingepakt. Nu nog dichten ...