Skip to main content

Kijken en verwonderen

Nog genoeg kleur in de tuin en met het mooie weer wat we tot nu toe hebben is het echt genieten. Een etage lager in de moestuin hebben we al wat geruimd maar hier doen we niets, we kijken en verwonderen dat er nog zoveel te zien is. De zonnebloemen waren wel erg groot geworden dit jaar, maar ze mochten toch nog even de tuintafel sieren.



De rozen aan de struik en het roosje in de pot zijn weer in bloei gekomen. De laatste vormt zo'n mooie combinatie met het bloeiende sedum.



Morgen gaan we voor een weekje op vakantie naar het zuiden. Geen idee of we Wifi zullen hebben. Jullie merken het wel als ik in de lucht ben.



Comments

  1. Wat een pracht! Ik kan nu alweer verlangen naar de zomer!

    ReplyDelete
  2. Ik heb een heilig vertrouwen in de natuur, het komt altijd weer goed met mijn planten, Annelies.

    ReplyDelete
  3. Mooi, die bloemenpracht, en wat zullen de vogels genieten van de zonnebloempitten. Fijne vakantie in het - nog verdere - zuiden!

    ReplyDelete
    Replies
    1. We hebben ook nog een paar zonnebloemen in de moestuin gelegd, hele grote. Dat zijn heel wat maaltjes voor de vogels.

      Delete
  4. Dank je, Bertie. Ik ben benieuwd naar dat'zuiden".

    ReplyDelete
  5. Ja hoor, Ageeth. De vogels hebben het druk met de zonnebloemen. We kunnen vanuit huis zo op de tuintafel kijken, leuk gezicht.

    ReplyDelete
  6. Prachtig boeket en het staat daar ook zo mooi. Heel veel plezier in het zuiden en geniet ook daar van al het moois wat Frankrijk te bieden heeft.

    ReplyDelete
  7. Wat fijn dat mijn post op een goed moment kwam, Kakeltje. Liefs!

    ReplyDelete
  8. Ohh... prachtig! Heel veel plezier en genieten daar in het zuiden :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. We genieten, zeker met dit mooie weer, er nog maar even van, Stephanie.

      Delete
  9. Geniet er nog maar van voor je naar Nederland terug komt. Heerlijk toch...

    ReplyDelete
  10. Wat een joekels van zonnebloemen! Heerlijk om zoveel kleur in je borders te hebben, het geeft een uitbundig gevoel...

    ReplyDelete
    Replies
    1. In het Franse licht kan je veel meer kleur hebben, Elizabeth. In Nederland was ik veel gematigder met kleur in de border.

      Delete
  11. Wat een mooi begin van de herfst. Zo vol vrolijke kleuren nog. En mooi door jou op de foto gezet !

    ReplyDelete
    Replies
    1. Als ik met mijn fototoestel rondloop in de tuin, Mieke, weet ik van geen ophouden.

      Delete
  12. Het weer kan natuurlijk omslaan, ook hier, maar voorlopig genieten we er nog maar van.

    ReplyDelete
  13. Wat een plaatje is je tuin nog, hier valt de herfst in. Regen en een verlepte tuin. Ik zag dat je afreist naar het zuiden, ik wens je een mooie trip toe!

    ReplyDelete
  14. Wat een vrolijke bloemenweelde nog! Hier wordt het echt stilaan herfst...

    ReplyDelete

Post a Comment