Doorgaan naar hoofdcontent

Fietsen in de Drôme 2

Er stonden heel veel orchideeën in de graskanten. Wel allemaal dezelfden, flink groot. Ik geloof dat dit een wilde soort is.

Waar vinden we een bankje om een boterhammetje te eten? Nergens iets te vinden maar in een klein dorpje stond een onbewoond huis met deze makkelijke traptreden. Het huis zag er ongezellig uit maar we zaten lekker in het zonnetje en de twee mooie sierleuningen maakten veel goed.

Toen we dat dorpje uitfietsten zagen we achter de hoge muur van een kerkhof de bovenkanten van  deze grafstenen. De meest rechtse had blijkbaar kort geleden een schoonmaakbeurt gehad.

Voorjaar!

Er was een groot huis of kasteeltje met een mooie tuin achter deze poort met hoge toren maar er zat een hek voor de ingang en er waren hoge muren. Dus niets te zien voor dit nieuwsgierig aagje.

Maar wel een mooie waterbak naast die poort.
 
Een oud schuurtje in het land vlak naast de weg. Dient nergens meer voor alhoewel, ik heb een plasje gedaan achter dit schuurtje, het kwam als geroepen.

We kwamen langs La Voulte en moesten nog verder naar Le Pouzin waar de auto stond maar ik was moe. We hadden meer gefietst dan gepland door een omleiding en er stond ook nog eens een flinke wind. Het was nog maar zeven kilometer maar moe is moe. Ik ben lekker in het zonnetje gaan zitten op het plein en Mart is doorgefietst en kwam binnen twintig minuten terug met de auto om mij op te halen.

Reacties

Emie zei…
Je hebt je moeheid toch maar mooi omgezet naar rustmoment in de zon! Die met mos begroeide waterbak is prachtig.
Judy zei…
Heel handig dat Mart je kwam halen. En dat schuurtje en trappetje kwamen goed van pas.
Janny zei…
Heerlijke voorjaarsfoto’s en mooi die waterbak! Aan moeheid moet je toegeven, gelukkig dat er een oplossing was!
Een mooi, zij het net wat te lang ritje. Het heeft je weer prachtige foto's opgeleverd. Vooral die oude waterbron en dat schuurtje vind ik lekker fotogeniek.