Verleden jaar augustus aten wij met een grote groep vrienden voor het laatst bij de vorige eigenaars maar inmiddels heeft een nieuw stel het aangedurfd om het restaurantje in Saint Julien du Gua over te nemen. De nieuwe naam is Auberge du Gua en dat auberge zegt meestal wel wat in Frankrijk. Dat betekent een zekere kwaliteit. En dat klopte, dat hebben we gistermiddag zelf kunnen ervaren.
Het is van binnen verbouwd, het kleine winkeltje is is er niet meer. Zo hebben ze meer ruimte om tafeltjes en stoelen te plaatsen, dat winkeltje leverde toch niet veel op. Als grapje hingen er een paar kleine koekoeksklokken, ze werkten op batterij, heel leuk.
Ik ben gek op desserts en dit was alvast een topper. Gemaakt met 'pain perdu', letterlijk vertaald 'verloren brood'. In Nederland gebruiken we beide namen voor desserts gemaakt met oud brood. Nog even staan praten met de nieuwe eigenaars, natuurlijk onze complimenten gemaakt, kaartjes meegenomen voor in de gîte en gezegd dat we begin april terugkomen.
Reacties
Lie(f)s.