Saar en een vriendin, al geschminkt, wachtend op de voorstelling.
Dit was een deel van de eerste groep waarin zij mee danste, later danste ze nog een keer op de muziek van Michael Jackson mee in een groep die verkleed was in zwarte pakken. Heel leuk maar die foto's waren mislukt. Deze en de rest van de foto's zijn ook niet bijzonder scherp, het valt niet mee om in zo'n grote zaal op een behoorlijke afstand van het toneel een goede foto te maken.
Deze groep kwam als een van de eerste op. Heel goed.
![]() |
Maar ook de allerkleinsten deden hun best, aandoenlijk om te zien. Zo is Saar ook eens begonnen, ik geloof dat ze vijf jaar was. |
Ja, en dit waren de ouderen en die zetten echt iets moois neer. Ik hou van dansen en heb echt genoten van de voorstelling.
Aan het eind kwamen alles dansers op het toneel voor een gezamenlijke dans. Heel leuk. Er was ook nog een avondvoorstelling en daar gingen zoon en schoondochter samen naar toe. En dan dinsdag weer een optreden, drukke dagen voor onze kleindochter.
Reacties
Wij hadden het optreden van Bo een paar weken geleden. Ik weet nog haar eerste optreden, ze was er toen net bij en men had gezegd dat ze al mee mocht doen. Ze moest goed kijken naar de andere en dan hetzelfde doen, nou je snapt wel dat je dan steeds een tel te laat bent, maar ze had genoten.
Wij hebben haar dus mee zien groeien en nu is het bijna perfect. Wat hebben ze veel geleerd in al die jaren, alles gaat sneller, meer gelijk, dat vooral. Het is jammer dat dit misschien het laatste jaar is, want volgend schooljaar is haar examenjaar en ja als ze dan misschien op kamers gaat wonen gaat ze weer een heel andere fase in. Wat gaat het toch allemaal snel hè.
En wij als opa en oma hebben ook vele keren genoten tijdens uitvoeringen,optredens,kampioenschappen van dans en muziek van onze kleinkinderen in binnen en buitenland, live of op filmbeelden.