Skip to main content

Eerste vakantiedag

Hij was als eerste op vanmorgen, onze kleinzoon Sebas van vijf. Ik kwam net met een schaaltje aardbeien uit de moestuin naar boven. Die lustte hij wel, zei hij. Dus oma maakte ze schoon en ze gingen met een beetje suiker in een kommetje. Binnen vijf minuten waren ze op. Hij heeft met een aanloop gesprongen in ons kleine zwembad, zijn broer, neefje en de rest van de familie nat gespoten met een waterpistool en vanmiddag heeft hij zelfs van twee meter hoog gesprongen  in de put die ons riviertje maakt. Een prima eerste vakantiedag.

Comments

  1. Dat wordt genieten

    ReplyDelete
  2. Mooie kerel en een heerlijke leeftijd.
    Ik wens je een geweldige opa en oma-tijd!

    ReplyDelete
  3. Vanmorgen was Sebas samen met neefje Luuk van viereneenhalf lekker aan dammetjes bouwen en ik zei precies hetzelfde tegen onze zoon Bas, Mirjam. 'Dit weten ze over dertig jaar nog'.

    ReplyDelete
  4. Toen onze schoondochter de naam van haar tweede boreling met onze zoon wilde bespreken zie die hork: 'Bas of Floor ( zijn broer en zus), leuke namen toch'. Ze kwamen er niet uit en inmiddels wisten ze dat het een jongen ging worden. Hun eerste zoon, toen zeven jaar oud, stelde Sebas voor, een klasgenoot heette ook zo. Prima zei zoon, prima zei schoondochter en aldus geschiedde.

    ReplyDelete

Post a Comment