Skip to main content

Biopsie

Weer een dag in het ziekenhuis voor  me. Leuk is anders maar de ontbijtjes zijn in ieder geval goed. Een soepkom thee,  verse broodjes,  twee soorten kaas en jam. De warme maaltijden, twee volledige, wat minder. De  verzorging is uitstekend, fijne verpleegsters waaronder veel mannen. 

Gisteren weer een gesprek  gehad met een arts. Vanuit het ziekenhuis  in Lyon is voorgesteld om een biopsie te nemen van de plek, voorlopig kan ik het niet anders uitdrukken en dat moet dan daar gebeuren. Aubenas is een streekziekenhuis en is daar niet voor uitgerust.

Maar daarvoor moet eerst de nierbekkenontsteking verdwenen zijn en daar wordt hard aan gewerkt. Doorlopend een infuus met een ontstekingsremmer en ik drink liters water per dag die ik natuurlijk ook weer uitplas.

Ik heb toestemming gegeven voor de biopsie maar met de overweging om gelang de uitslag daarna naar Nederland te gaan. Ik heb contact met mijn huisarts in Nederland.

Dank voor al jullie lieve en betrokken reacties. Het steunt me.

Comments

  1. Wat moet gebeuren, moet gebeuren. Nee leuk is het niet, maar maak er het beste,te van. Lieve groeten, hou je taai 🍀

    ReplyDelete
  2. Belangrijk dat het goed onderzocht wordt natuurlijk, maar ohh wat een tegenvaller. Heel veel sterkte!

    ReplyDelete
  3. dat is heftig hoor, maa rgelukkig spreek je goed Frans en dat helpt wel in een frans ziekenhuis! en nu hopen op een gunstige uitslag.

    ReplyDelete
  4. Gelukkig word dan geholpen. Heel goed onderzocht. Biopsie moet dan ook gebeuren. Heel veel beterschap!!

    ReplyDelete
  5. Sterkte Marthy, hopelijk is de pijn weg.

    ReplyDelete
  6. Fijn dat verzorging en verpleging er goed zijn. Maar hoe goed ze ook zijn, je kunt er beter niet zijn.
    Hou je haaks, sterkte!

    ReplyDelete
  7. Hoop van harte dat je die noodzakelijke stappen snel kunt zetten. Kijk intussen maar naar al die knappe verplegers, dat leidt lekker af.

    ReplyDelete
  8. Nooit leuk in het ziekenhuis, maar je bent wel ik goede handen, hoop dat de pijn onder controle is. Hou je taai, sterkte.
    Toos.

    ReplyDelete
  9. Mmm, lekker ontbijt. Maar dat maak je zelf natuurlijk met liefde in je eigen huis klaar. Gelukkig zit er een beetje vooruitgang in de behandeling. Sterkte hoor. X

    ReplyDelete
  10. Mmm, lekker ontbijt. Maar dat maak je zelf natuurlijk met liefde in je eigen huis klaar. Gelukkig zit er een beetje vooruitgang in de behandeling. Sterkte hoor. X

    ReplyDelete
  11. Och, wat naar! Sterkte gewenst!

    ReplyDelete
  12. Zó kan je leven van de ene dag op de andere volledig op z’n kop staan.Dat verplegers knap zijn is mooi meegenomen…..maar kundig is in jou geval toch belangrijker.Wachten op bioptie en uitslag daarvan geeft altijd veel spanning en grote zorgen.Dochter kreeg donderdag voor Pasen na mammografie meteen echo en vier biopten uit andere borst dan waar 4 jaar geleden operatie en 15 bestralingen nodig waren.De uitslag vernam ze pas 5 dagen later ivm Goede vrijdag en Paasdagen.Het houdt je elke minuut van de dag bezig.
    De uitslag fibroadenoom,goedaardige tumor van het bindweefsel,we kunnen weer opgelucht ademhalen.
    Voor jou sterkte en beterschap🍀🤞gewenst.

    ReplyDelete
  13. 🍀🍀🍀🍀

    ReplyDelete
  14. Oh, wat lees ik nu...! Heel vervelend voor je, maar je was er in elk geval op tijd bij. Ik wens je beterschap en hoop op een goed verloop voor je!

    ReplyDelete
  15. Ik denk dat het belangrijkste is dat je weer beter wordt, op welke manier dan ook. Maar ik zou ook het liefste dan terug in Nederland zijn.

    ReplyDelete
  16. De keer dat ik in Limoges in het ziekenhuis lag heb ik er 4 dagen genoten van de heel gevarieerde maaltijden.
    Sterkte met alles

    ReplyDelete
  17. Heel veel liefs tante Mart Xxx

    ReplyDelete
  18. Heel veel liefs tante Mart Xxx

    ReplyDelete
  19. conny's quilts en creatiesApril 29, 2025 at 10:54 PM

    Jakkes wat akelig Marthy. Beterschap gewenst. Hopelijk weet je gauw meer

    ReplyDelete
  20. Inderdaad handig, dat jij goed de Franse taal machtig bent met dit medische probleem.
    Marthy ik wens jou, nogmaals, sterkte en een voorspoedig herstel, waar dan ook!!

    ReplyDelete
  21. Wat een narigheid opeens Marthy . Hoop dat de behandeling snel duidelijkheid zal geven, wens jullie veel sterkte toe!!!

    ReplyDelete
  22. Ik wens je toe dat je snel weer beter bent!

    ReplyDelete

Post a Comment