Skip to main content

Kleine takken, grote takken

Er liggen een paar hopen van deze takken in de tuin, afkomstig van grotere takken die Mart uit onze boom heeft gezaagd. Dit moet allemaal in de groene bak maar dit zit al vol dus even wachten tot die weer geleegd is. Er moet ook even gewacht worden met het verder weghalen van die laatste takken want de kettingzaag vertoont kuren. Een nieuwe bougie zit er al in maar het ding wil nog niet. Lost mijn techneut wel weer op.


Takken genoeg dus ik zette er een paar bij die tak die ik kocht bij Piet, mijn bloemenboer. Mooi in mijn kringloopvaas waar ik steeds blijer van word. Ik denk er over om hem tijdelijk mee te laten verhuizen naar Frankrijk. Ik zocht de meest bemoste takken uit een hoop en zette ze in deze ijzeren tuinvaas. Snapt mijn echtgenoot niets van maar ik vind het wel decoratief.




Comments

  1. Ik zie jullie hoeveelheid spullen die je straks weer mee neemt naar Frankrijk alweer groeien, Marthy!
    Maar die vaas zal daar zeker weten, heel mooi staan!

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ik weet het, het is erg, Annelies. Langzaam begin ik al spullen te verzamelen.

      Delete
  2. Die vaas is heel geschikt om takken in te zetten, Ageeth. Heeft niet iedere vaas dus daarom ben ik er extra blij mee.

    ReplyDelete
  3. Gek hè, dat mannen dat niet zo gauw zien. Zouden vrouwen dan toch wat creatiever zijn, Esther.

    ReplyDelete
  4. Zo is het Jeanette. Zolang we de bus nog hebben kan ik me permitteren om van alles mee heen en weer te sjouwen. Daarna zien we wel verder, ik pas me makkelijk aan, hihi.

    ReplyDelete

Post a Comment