Na maanden van afwezigheid hebben we huis en haard in goede staat aangetroffen. Nergens lekkages of ander ongemak. Zo te zien geen bevroren planten in de tuin en mijn rij vetplanten achter de muur in hun winterstalling hebben het ook weer allemaal overleefd.
Plukken voorzichtig bloeiende Aubretia op een muur in het dorp en buurman Robert is weer thuis na zijn zondagse borreltje in de dorpskroeg van Gua. Die Viburnum op de onderste foto gaat morgen een paar takken missen, niet erg want de struik is groot genoeg en mijn vaas zal er blij van worden.
Plukken voorzichtig bloeiende Aubretia op een muur in het dorp en buurman Robert is weer thuis na zijn zondagse borreltje in de dorpskroeg van Gua. Die Viburnum op de onderste foto gaat morgen een paar takken missen, niet erg want de struik is groot genoeg en mijn vaas zal er blij van worden.
Fijn dat alles in goede orde terug gevonden is. Staat vast mooi, Viburnum op de vaas.
ReplyDeleteJe weet maar nooit wat het weer hier heeft gedaan, hevige regenval, hele strenge vorst? En dan kunnen er dingen anders gaan als dat je zou willen.
ReplyDeleteHet huis staat er al zo'n driehonderd jaar, er kan niet zoveel mee gebeuren, Sjoerd. Hier alleen nog wat oude mensen.
ReplyDeleteHet huis is alweer lekker warm, Annelies. We hebben heerlijk een dag zitten luieren, op een klein dorpswandelingetje na.
ReplyDeleteTotaal geen moeite mee na al die jaren. Eigenlijk ook nooit gehad, Emie.
ReplyDeleteZo fijn om hier weer te zijn, El. Hier ligt toch een deel van mijn hart.
ReplyDeleteHelemaal waar, Ineke!
ReplyDeleteHoho, Kakeltje, ik heb niet verteld dat die Viburnum in het wild staat. Hij staat in ons dorp, weliswaar een beetje wild want hij heeft de grootte van een boom maar hij zal ooit door iemand aangeplant zijn.
ReplyDeleteDat is altijd een beetje vervelend, in de winter aankomen in een huis waar niemand de verwarming even hoger heeft gezet. Dus het eerste wat Mart doet is de verwarming opstarten en de houtkachel aanmaken. Ik schakel de elektrische handdoekverwarmer in de badkamer aan en steek de stekker van een elektrisch kacheltje in het stopcontact. We zitten er ondertussen lekker warmpjes bij.
ReplyDeleteHeerlijk om weer hier te zijn, Esther.
ReplyDelete