Nadat ik een post had gemaakt over de Kesbeke potten en daarin had verteld dat schoondochter Chris in de lampen die van de potten gemaakt werden zulke leuke tafereeltjes knutselde kreeg ik van verschillende trouwe lezers de vraag of ik daar niet eens een foto van kon maken. Wij hebben verleden week daar twee keer aan de grote tafel zitten eten met die lampen boven mijn snufferd dus ik voelde me toen wel verplicht om een paar foto's te maken. Doe het met plezier voor jullie, hoor.Het waren nog wel de Paastafereeltjes zei schoondochter erbij maar ze zijn leuk genoeg om te laten zien. Bij deze, dames, ik hoop tot jullie tevredenheid.



Je moet maar op het idee komen zeg. Heel leuk om te zien...........liefs.conny
ReplyDeleteWat ontzettend grappig en creatief. Leuk dat we het alsnog te zien krijgen.
ReplyDeleteDeze schoondochter is behoorlijk creatief, heeft ze niet van haar schoonmoeder, haha.
DeleteLeuk zijn ze
ReplyDeleteHoe bedenk je het! Lijkt me een leuk effect als het licht aan is!
ReplyDeleteZe zijn een tijdje nogal populair geweest en kosten in de winkel rond de 60 euro.
ReplyDeleteIk begrijp die populariteit heel goed, want ze zijn zo al mooi en je schoondochter laat zien wat je er mee kan doen. Bij ons staat al een tijd zo'n pot gevuld met zoet-zuur te shinen in de keuken. Mooi zijn ze!
Wie weet ga ik van mijn twee potten ook wel lampen laten maken, ze zijn best leuk. Eerst maar eens de lekkere inhoud opeten.
DeleteWanneer je naar de site van Kesbeke gaat dan zie je veel voorbeelden en werkwijzes. Ook kun je de pot (leeg) kant en klaar met de lamp in het deksel kopen. Ik vind ze erg leuk!
ReplyDeleteBedankt voor de tip, Marion. Ik heb even gekeken, leuk.
DeleteGeweldig leuk Marthy, zeker zelf ook eens proberen.
ReplyDeleteWat leuk!
ReplyDeleteMooie lampen, met en zonder tafereel. Ook leuk in jullie gastenverblijf.
ReplyDeleteDit zie ik voor het eerst. Nooit geweten dat dit kon. Ik vind ze heel erg leuk.
ReplyDeleteLieve groet