In mijn serie 'Typisch Frans' heb ik het weleens meer gehad over de gewoonte van de Fransen om langs de doorgaande weg te picknicken en dan met tafeltje en stoeltjes, koelboxen, flesje wijn, salades en nog het een en ander. Vaak gaat er ook nog een kleedje op het tafeltje. Op 6 juni toen het weer hier nog hopeloos was keek ik uit het raam en zag ik weer een goed voorbeeld van deze gewoonte. Beneden aan de weg zaten twee mensen buiten bij hun kleine campertje met hun picknick spullen. Ik pakte mijn fototoestel en haalde het tafereel wat dichterbij. Het was behalve regenachtig ook nog koud die dag.
Wel veel gevoel voor decorum, zo met dat tafeltje. En na zo veel moeite ga je toch niet naar binnen bij de eerste drup.
ReplyDeletebermtoerisme, zo heette dat vroeger toch?
ReplyDeleteJaaa, dat was het woord!
Deleteje kan moeilijk in zo'n campertje blijven zitten
ReplyDeleteeen leuk tafereeltje Marthy
prettige dag gewenst
Ja, het heeft wel wat.
ReplyDeleteJa, ik had ook het idee dat ze keek, maar of ze me gezien heeft betwijfel ik, het is een behoorlijke afstand.
ReplyDeleteJa Mark, wij zien dat ook terwijl door ons het thuis gemaakte broodje met een kop koffie staande naast de auto genuttigd wordt.
ReplyDelete