Skip to main content

Pieterpad: Ottersum - Vierlingsbeek 18 km

De tweede dag van dit traject van het Pieterpad bracht ons wederom prachtig weer, de jacks gingen zelfs uit in de loop van de morgen. We begonnen in Ottersum, net na Gennep.

We lopen over een heideachtig gebied met open vlaktes waar we ongehinderd door bomen van de zon kunnen genieten.

Grote grazers die met hun vacht qua kleur helemaal in het herfstige landschap passen. Sinds ik heb gelezen dat er een man op de horens is genomen door zo'n koe ga ik er met een grote bocht om heen. Ik vind die horens behoorlijk indrukwekkend.

Veel vennetjes in dit gebied. De mooie gele begroeiing aan de kant komt terug in het water.

Bij het plaatsje Afferden steken we met de veerpont de Maas over. Hier is de rivier de grens tussen Noord-Brabant en Limburg.

We vervolgen onze route over brede zandwegen.

Vroeger plantten de boeren heggen tussen hun percelen maar door de uitvinding van het prikkeldraad verdwenen die langzamerhand. Nu worden weer hagen aangeplant en hersteld. De vogels zijn er blij mee.

Comments

  1. Heerlijk zeg. Wat een mooie wandeling in mooie natuur met mooi weer.

    ReplyDelete
  2. Dat zijn nog eens wandelingen, Mooie natuur ook.
    Groet kees.

    ReplyDelete
  3. Zon en herfstbos is een prachtige combinatie! Wat een mooie foto's!

    ReplyDelete
  4. dat ziet er helemaal niet verkeerd uit daar onderweg. Mooie beelden.

    ReplyDelete
  5. Zo kan het dus ook, zie geen hordes met wandelaars die bij mooi weer de corona regels aan hun laars lappen.
    Wat een rust stralen je foto's uit.....

    Je zou bijna vergeten in wat voor ellendige tijd we zitten met gedeeltelijke lockdown met alle gevolgen van dien,nu en in de toekomst

    ReplyDelete
  6. Wat een heerlijke wandeling!

    ReplyDelete
  7. Zoveel moois op jullie pad. Dat is genieten.

    ReplyDelete
  8. Jullie hadden er geweldig weer bij, en wat is het daar mooi!

    ReplyDelete
  9. Wijs van je om met een bocht om die beesten heen te gaan... niet nog een keer een aanval van een beest voor jou.
    Lies

    ReplyDelete

Post a Comment