Deze prachtige bloemen kreeg ik vanmorgen van mijn lief voor mijn verjaardag. Van zo'n mooie bos krijg je direct een verjaardagsgevoel. Eenenzeventig mocht ik vandaag worden en ik hoop op nog heel wat jaar erbij.
Nadat ik heel wat telefoontjes, appjes en mailtjes van lieve familieleden en vrienden had beantwoord liep ik naar het huis van onze zoon Bas om daar koffie te gaan drinken. Daar had hij samen met zijn vader inmiddels de hele keuken uitgebroken, er komt een nieuwe in.
Alle tekeningen en knutsels moeten eraf, jammer, dat was altijd zo'n leuk gezicht. Tegen de achterwand rechts wordt een raam gemaakt met uitzicht op de tuin, dat is fijn.
Als je jarig bent moet je trakteren en dat waren dit keer verse gevulde koeken. Luuk en Saar waren wegens de vakantie ook thuis en we hebben even gezellig mijn verjaardag gevierd.
Ja, die aanhanger van ons maakt overuren de komende weken. De mannen gingen hem legen in de container naast zoon zijn loods en ik ging boodschappen doen. Er komen vanavond nog wat kinderen eten en ik ga hutspot met stoofvlees eten. Heerlijke kost voor deze tijd van het jaar.





Gelukkige verjaardag! en plan gerust nog wat jaartjes bij op de teller
ReplyDeleteProficiat Marthy en nog vele gelukkige jaren in Holland en de Ardèche.
ReplyDeleteFijne verjaardag verder en van harte gefeliciteerd natuurlijk!!
ReplyDeleteDe tijd vliegt. Gefeliciteerd, Marthy
ReplyDeleteDan wens ik jou een hele fijne verjaardag, proficiat.
ReplyDeleteHartelijk Gefeliciteerd en ook ik ben bijna 71 en hoop nog vele jaren te genieten van man kinderen en kleinkinderen nog een fijne avond
ReplyDeleteGr. J.s
Hartelijk gefeliciteerd. Dat is zeker een mooi boeket.
ReplyDeleteVandaag weer in Frankrijk geland dus vanaf onze berg wensen we jou een hele gezellige verjaardag toe. Dat je maar weer een heel mooi, gelukkig en gezond nieuw levensjaar erbij mag krijgen, Marthy!
ReplyDeleteVeel liefs van ons
Van harte gefeliciteerd! Mooi boeket heb je gekregen. Nog vele fijne jaren samen gewenst!
ReplyDeleteVan harte gefeliciteerd, Marthy!
ReplyDeleteAh, dat is lief...
ReplyDeleteIk vind het zò fijn dat Bas daar met plezier woont en het huis weer ademt!