We zijn tevreden over wat we al gedaan hebben in de tuin. De twee bomen op het eerste terras zijn gesnoeid, het blad is geruimd en Mart heeft zelfs al voor de eerste keer gemaaid. Dat knapt op, wat eerst nog een knollenveld leek ziet er nu weer strak uit.
De narcissen die overal staan komen al aardig op, als we terug komen eind maart staan ze allemaal in bloei.
Het is net zoals in Nederland hier geen strenge winter geweest. Geen plant in mijn border bevroren. Maar je weet nooit wat het weer gaat doen dus daarom wordt er nog niet in de border geknipt, dat moet wachten tot het voorjaar. Het enige wat nu nog moet gebeuren is het snoeien van de vijg op het terrein van buurvrouw Jacqueline, dat hadden we haar beloofd. Die boom wordt veel te hoog waardoor ze er vanaf haar terras niet meer overheen kan kijken. Mart zaagt en ik geef vanaf de grond aanwijzingen, dat werkt uitstekend.



Ha Marthy, jullie hebbem je best weer gedaan in Frankrijk, nu wer even tijd om uit te rusten.
ReplyDeleteGroetjes kees.
Wat een heerlijke plek hebben jullie daar toch! Lekker vooruitzicht om er straks weer naar terug te gaan!
ReplyDeleteWat fijn toch om al die tuinklussen weer af te kunnen vinken. Ziet er strak uit.
ReplyDeleteAltijd fijn om het werk te spreiden. Ziet er goed uit allemaal.
ReplyDeleteDat ziet er weer keurig uit. Dat scheelt in het voorjaar een hoop werk...
ReplyDeleteZiet er goed uit, ook de achtergrond!
ReplyDeleteWat vervelend, Kris, hier slaap je niet rustig bij. En ik hoor net op het nieuws dat er weer een storm aan komt.
ReplyDeleteJullie hebben weer flink wat werk verzet!
ReplyDeleteIk ruik de lente :-)
ReplyDelete