Skip to main content

Blogvrienden

 Het was weer leuk, echt ontzettend leuk, onze bloggersbijeenkomst. Vanuit verschillende delen van Nederland kwamen we voor de derde keer samen in Utrecht, twee bloggers zelfs helemaal uit Zuid Limburg. Heel jammer dat blogvriendin Bertie zich op het laatste moment ziek moest melden. Hier zit Sjoerd, als nieuwkomer tussen Emie en vooraan Jeanne. Naast mij, links vooraan zit Els.

 De twee jongsten van het gezelschap zitten hier naast elkaar, Inge en Ton. De laatste zorgt beslist voor de vrolijke noot in het gezelschap.

Ach, wat valt er te vertellen over zo'n dag. Er wordt veel gekletst, maar dat is niet zo gek want we zijn bloggers en die kletsen gewoon graag, dat is te merken aan de berichten die de meesten van ons dagelijks de wereld in sturen. En lachen, dat doen we ook veel want we zijn allemaal mensen met een vrolijke kijk op het leven. Daarom waarschijnlijk die klik die er tussen ons is.

En we geven elkaar cadeautjes, zie hier op de foto, alles zelfgemaakt. Bijzonder aandacht voor die mooie pannenlap, gehaakt door Inge en ze verpakte hem in een leeg blikje van die lekkere rinse appelstroop uit Limburg.

Comments

  1. Ik vond ook het zeepje van Ton met het verhaal erachter erg grappig. Maar jullie hadden me wel even mogen waarschuwen dat dit het gebruik was.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Haha ik ben blij dat ik niet de enige blogger ben die dit ooit meemaakte! ;-)

      Delete
  2. Het lijkt me een heel leuke bende. Gek dat het net is of je mekaar al jaren kent hé. Ik had een vlieg willen zijn! :-)

    ReplyDelete
  3. Zeker weten, Bettie!

    ReplyDelete
  4. Ja, dat was zo leuk, Ageeth.

    ReplyDelete
  5. Volgende keer praten we verder waar we gebleven zijn 😀

    ReplyDelete
  6. Gezellige club !

    ReplyDelete

Post a Comment