Skip to main content

De polder in

Zondagochtend eerst de auto uitgeruimd en wat tassen en dozen uitgepakt. Gelijk even in kasten gekeken of er nog wat weg kon en ja hoor, ik kon weer een doosje vullen voor de kringloop. 

Na de lunch, het was mooi weer en het beloofde droog te blijven, op de fiets gestapt en een tochtje gemaakt langs de Vlist en terug langs buurtschap Schoonouwen. Opvallend hoeveel koeien we in de wei zagen.

Langs de Vlist, zoals altijd mooi. Er waren meer mensen op de fiets die net als wij genoten van dit riviertje. Alles is nog groen, rustig stromend water en aan beide kanten mooie oude boerderijen.

Deze pompoen was in een boom gegroeid en had alle ruimte om zijn vruchten te laten hangen.

Dit is nieuw in Schoonouwen. In het water zijn grote en kleine eilandjes gemaakt die beplant zijn. Om de grotere eilandjes is zelfs beschoeing geslagen. Prachtig vind ik het. Wij kennen de eigenaar heel goed, als ik hem spreek wil ik er alles over weten.

Comments

  1. Wat bijzonder en ja hoor, ik word ook benieuwd naar het hoe en waarom van die eilandjes

    ReplyDelete
  2. Na zo'n lange tijd moet je toch zeker even kijken of er nergens wat veranderd is. Time flies nietwaar.

    ReplyDelete
  3. Interessant, die eilandjes, ik hoor er graag meer over.

    ReplyDelete
  4. Heerlijk om meteen ook weer zo te kunnen genieten van deze mooie omgeving.

    ReplyDelete
  5. Ook hier genieten jullie volop, wat fijn toch !
    En ook hier weer mooie foto’s.

    ReplyDelete
  6. Prachtig, die zondagochtendrust!

    ReplyDelete
  7. Heerlijk tochtje in de polder en die eilandjes nooit gezien.

    ReplyDelete
  8. Een mooie tocht langs de Vlist, heel apart die eilandjes.

    ReplyDelete
  9. Totaal anders dan in Frankrijk, maar ook weer mooi.

    ReplyDelete
  10. Zo, jullie konden het er niet bij laten zitten... Na een goede nachtrust en vol energie heerlijk poldersnuiven!
    Vlist is toch zo'n prachtig stukje, ik geef jullie groot gelijk.

    ReplyDelete
  11. Mooi tochtje in die polders

    Die eilandjes zijn wel heel bijzonder

    Prettige dag

    ReplyDelete
  12. Het valt ons ook op, zoveel koeien buiten. Apart, die eilandjes, waar zou dat voor gedaan zijn? Gelukkig ken jij de eigenaar en krijgen we het vast een keer te horen.

    ReplyDelete
  13. Niet te geloven hoe we verzamelen hé...?! En de tocht -> moooiiiii...!
    Lie(f)s.

    ReplyDelete
  14. Welkom in jullie "tweede thuis"!

    ReplyDelete
  15. Mooie foto´s. Wat apart die eilandjes, ben ik toch wel benieuwd naar waarom die zijn.

    ReplyDelete

Post a Comment