Skip to main content

Sinterklaaskoffie

Ondanks de regen waren er vanmorgen veel lopers bij ons startpunt in Oudewater. Niet zo gek want we vierden vanmorgen een beetje Sinterklaas. Nou ja, we drinken koffie op de goede man. We lopen dan een flink stuk, vanmorgen wat minder want het bleef deze keer echt door regenen, en gaan dan met zijn allen ergens koffie drinken met heel veel lekkers. Terwijl we al aan de koffie zaten schoven er nog wat mensen aan die door de een of andere oorzaak niet kunnen lopen en we zaten daar uit eindelijk met 25 man en vrouw. Dat is wel een teken dat dit soort dingen ontzettend gewaardeerd worden. Het was dan ook heel gezellig en met een warm gevoel ging ik weer naar huis.

Comments

  1. En nu morgen alles er weer aflopen?

    ReplyDelete
    Replies
    1. De borstplaats die op de schalen lag was toch lekker, Jeanne.

      Delete
  2. Ik heb me redelijk netjes gedragen, Sjoerd en de anderen....tsja, eigen verantwoordelijkheid. Het zijn voor veel mensen moeilijke tijden op dit gebied.

    ReplyDelete
  3. Je hebt gelijk, verwen jezelf maar. Het is ook zo lekker allemaal.

    ReplyDelete
  4. Nee, wij rennen niet Kris, maar wandelen met Nordic Walking stokken en dat gaat toch wat sneller als gewoon wandelen.

    ReplyDelete
  5. Ik beleef veel plezier aan deze groep. Echt fijn.

    ReplyDelete
  6. Voor mij echt waardevol, Esther.

    ReplyDelete

Post a Comment