Skip to main content

Rambler roos

De klimroos 'Kiftsgate' bloeit prachtig dit jaar, samen met de klimop geeft hij het tuinschuurtje een romantische uitstraling en hij ruikt ook nog eens heerlijk. Telkens als ik de trap afkom om naar de moestuin te gaan komt die geur me tegemoet. Het is een ramblerroos, wat wil zeggen dat hij maar eenmalig bloeit maar een groeikracht heeft van heb ik jou daar. 
Deze roos kan makkelijk een heel huis overwoekeren. Na de bloei gaat er bij ons de motorheggenschaar over heen, die hele bult wordt dan een kopje kleiner gemaakt. Als we dat niet zouden doen overwoekert hij binnen een paar jaar de complete klimopheg en dat is niet de bedoeling.


Comments

  1. Wat mooi. Een ansichtkaart gelijk...

    ReplyDelete
  2. Één keer per jaar, Kris, je zou kunnen zeggen kort maar krachtig

    ReplyDelete
  3. Ik zeggen, plant deze maar, het is een sterke! De bloemetjes zijn klein, wit met een geel hartje en doordat ze klein zijn hebben ze minder last van de overvloedige regen.

    ReplyDelete

Post a Comment