Skip to main content

Snuffelen

Niets leuker dan lekker lopen snuffelen op een brocante markt waar ze altijd een goed aanbod hebben. Iedere keer wordt ik weer  verrast door de diversiteit van dat aanbod. 
Deze bak met houten tollen,  zo leuk, ik kocht er eentje. Ik ga eens kijken of ik dat nog kan. Ik vertelde de jonge vrouw achter de kraam dat ik het vroeger echt goed kon. Een dun touwtje om de tol wikkelen en dan met een bepaalde slag laag weggooien.

Op een oude rieten stoel een stel poppen, nu maar hopen dat ze bij een lieve poppenmoeder terech komen.

Toen ik thuis beter naar deze foto keek schoot me opeens te binnen dat ik nog een knopje nodig had voor een nachtkastje wat in Stolwijk staat. Stom, in dit kistje had ik beslist iets van mijn gading kunnen vinden. 

Comments

  1. Ik heb een paar verzamelingen. Een ervan: tollen! Kleintjes hoor, geen bromtollen. Ze zitten in een glazen accubak en ik vind ze prachtig.

    ReplyDelete
  2. Wij liepen ook met twee tassen vol de markt af en wat ik er mee gedaan heb zie je vandaag op mijn blog.

    ReplyDelete
  3. Haha, en ik vind het een leuke actie van je!

    ReplyDelete

Post a Comment