Van alles wat
En dan nog wat. Ik heb veel problemen met de reacties op mijn blog. Vanmorgen een email van een goede vriend: “Onlangs wou ik nog eens op een post van je in je blog reageren. Voorheen was dit automatisch gelinkt aan mijn Google account, maar nu is dit weer gereset naar anoniem'” Hij vroeg raad maar die kon ik hem niet geven.
Veel van mijn lezers klagen daar over. Als ik zelf terug reageer ben ik ook anoniem. Afgelopen week van Chrome overgestapt naar Firefox maar geen verschil. Zowel de gebruikers van Blogger als die van WordPress hebben het probleem, maar gek genoeg weer niet allemaal. Ook krijg ik maar een deel van de reacties per email binnen. Wat kan ik nog doen?
Al een paar keer Bloggelientje om raad gevraagd, vanmorgen weer. Er wordt dus aan gewerkt! Mocht er onder jullie iemand zijn met een goed advies, hou je niet in, gooi het eruit!!
Het volgende kreeg ik van Mieke:
Misschien helpt dit. Als je wilt reageren zie je dit scherm.
Als je onder anoniem tikt, zie je dit. Je hebt dus keuze uit drie. Staat onduidelijk , goed kijken dus
Ik heb je gemaild. Maar dat was niet helemaal goed. Er komt nog een mail. Hopelijk werkt het
BeantwoordenVerwijderenAls ik op mijn naam klik zie ik vaag Selecteer mijn profiel met de keuze Marthy (Google en daaronder anoniem. Bedoel je dat Mieke?
VerwijderenIk kan nu in ieder geval weer op mijn eigen naam reageren. Maar ik kan dus ook voor anoniem kiezen.
VerwijderenDie derde keus, profiel bewerken kwam bij mij niet tevoorschijn.
VerwijderenGewoon ónder anoniem tikken. Als ik het kan, kan jij het ook. En hoe ik het weet? Ik ergerde me vreselijk en vroeg me af waarom het zo'n groot wit stuk was. En toen zag ik het. Was gewoon trots op mezelf. Haha. Op mijn blog staat het ook.
VerwijderenMieke, je bent een kei! Het werkt maar het blijft jammer dat dat venstertje zo vaag is. Goed, alles went.
VerwijderenPrachtige bermen, daar zitten mooie boeketjes tussen ;-)
BeantwoordenVerwijderenEn dat eten, dat klinkt zo gek nog niet. Steunen maar, die jonge mensen.
Mijn reacties gaan normaal. Wat leuk om de menu 's door te krijgen via de app, handig hoor!
BeantwoordenVerwijderenHeerlijk die velden vol bloemen!
BeantwoordenVerwijderenIk heb geen probleem met reageren via mijn pc.
Fijn om te weten, Emie en Judy. Ook met jullie blogs heb ik geen problemen om te reageren en die blogs zijn er wel.
VerwijderenVolgens mij heb ik ook geen probleem, op andere blogs las ik dat je even opnieuw bij google moet inloggen...
BeantwoordenVerwijderenJammer dat ik bij jouw blog telkens opnieuw mijn gegevens in moet vullen Sjoerd. Er zijn ook Wordrpress blogs waar dat niet bij nodig is.
VerwijderenTot nu toe geen moeite om op je blog te reageren, maar ik roep niet te hard, het kan zo weer veranderen.
BeantwoordenVerwijderensoms heb ik er ook wel moeite mee Marthy
BeantwoordenVerwijdereneerst vraagt men mij te reageren met mijn google account (mogelijk omdat ik eens een proeflogje op blogger geprobeerd heb)
een andere mogelijkheid is anoniem
en tenslotte kan het ook met wordpress
het probleem is dat die keuze moeten gebeuren in een klein wit scherm met witte letters ( bijna onleesbaar)
ik moet dus eerst uitzoeken
Willy, bij jou kan ik heel goed reageren, mijn gegevens staan keurig klaar, ik hoef alleen maar aan te klikken.
VerwijderenEr is bij alle Blogspot.blogs hetzelfde probleem. Via de reader van Wordpress kan ik niet goed reageren, maar als ik direct via Chrome bij je kijk gaat het wel goed en als vanouds.
BeantwoordenVerwijderenIk kan reageren, dat het een lust is. De blogwereld zit vol raadsels, maar zo irritant. Ik hoop dat het snel oplost.
BeantwoordenVerwijderenMooi hoor, voor €18 kan je lekker je buikje vol eten!
BeantwoordenVerwijderenWat een wilde bloemenzee in de bermen bij jullie! Toch weer anders dan in Nederland...
BeantwoordenVerwijderenIk lees het op meer blogs dat er problemen zijn met reageren. Gelukkig heb ik er nog geen last van. Ik las wel bij iemand dat het kan helpen om opnieuw in te loggen en/of te resetten...
Ik ben ook anoniem geworden. Gewoon je naam eronder kan ook. Geweldige bloemenwei! Geniet maar lekker. Hetty
BeantwoordenVerwijderenDie problemen heb ik niet, ik heb Firefox en sta ingelogd met een Google account. Ik heb dan weer problemen met bloglovin, die doet het soms dagen niet, waardoor ik alle blogs die ik volg mis. Jouw blog heb ik net zitten lezen tot deze post. Ik lees je verhalen graag en geniet van je mooie foto's.
BeantwoordenVerwijderenHeb ik hier net een reactie zitten typen, zie ik die nergens meer terug... Normaal kan ik wel onder mijn eigen naam reageren met Firefox en een google account. Ik heb dan weer problemen met bloglovin, die het soms dagen niet doet en dan mis ik dus heel veel blogs. Met jouw blog ben ik bijna bijgelezen, ik lees je verhalen graag en geniet erg van de mooie foto's.
BeantwoordenVerwijderenIk kan niet meer kiezen als ik reageer, wat voorheen wel kon. Hij linkt nu dus naar een website waar ik eigenlijk niet mee verder ben gegaan. Zal er af en toe maar eens een blogje gaan schrijven voor diegenen die via jou website doorklikken☺
BeantwoordenVerwijderen