Om Koningsdag te vieren heb je toch minstens de kleur oranje nodig, maar helaas, daarin kan ik niet voorzien. Om enigzins tegemoet te komen aan het oranjegebak wat heel Holland vandaag nuttigt bij de koffie heb ik de driekleur maar op mijn zelfgebakken perentaart gezet. Je moet toch wat om in de stemming te komen tijdens het kijken naar het verslag van de feestelijkheden in Tilburg. Nee, voor oranje moet je bij onze kleindochter Saar zijn. In tegenstelling tot haar broer Luuk die beslist niet van die gekkigheid houdt is Saar overal voor te vinden. Het kan haar niet gek genoeg zijn, dat bewijst deze foto weer eens die haar moeder vandaag stuurde.

:-) Die kleindochter van je is zo schattig! Maar die "oranjekoningshuisgekte" kennen wij Belgen totaal niet...Ik zou niet eens weten wanneer die van ons jarig is, weet niet eens hoe zijn kinderen heten... echt niet. Het zijn er vier ...dat weet ik dan nog wel. Maar genieten jullie maar heerlijk van al dat chauvinisme! Ook al is het vanuit de Ardèche. En oranje of niet : de taart ziet er heerlijk uit!
ReplyDeleteGisteravond op twee zenders een prachtig openhartig intervieuw van negentig minuten met onze koning wat door vier en een kwart miljoen mensen is bekeken. Nee, dat zie ik niet zo snel in België gebeuren. En ja, wat ons koningshuis betreft zijn we wel wat chauvinistisch.
DeleteJij bent lekker bezig! Wij hebben onder het genot van een kopje koffie en een stukje taart even zitten kijken naar het oranjegewoel. Altijd leuk om te zien.
ReplyDeleteWat schattig, die Saar. Zo komen jullie toch ook een beetje in Oranjestemming, leuk!
ReplyDeleteIk mis het wel een beetje, Jeanne. Wij gingen altijd even naar de aubade op het dorp, lekker meezingen. Dan met oranjegebak naar huis en's middags spelletjes kijken op het dorp.
DeleteOh geweldig toch. Zulke foto's zijn zo leuk, voor nu en later.
ReplyDeleteWat een mooi interview was het met de koning. Echt persoonlijk. En zo fijn (voor ons in ieder geval) om te zien hoe hij met het verlies van zijn broer omgaat en hoe het voor zijn moeder is. Heel bijzonder dat ze dat delen.
Wij hebben met veel waardering voor zijn openheid naar het intervieuw gekeken, Jeanette. Zijn emoties waren niet gespeeld en toen hij vertelde over het verdriet van zijn moeder ontroerde mij dat. Een zoon die voelt dat het verlies van een kind het ergste is dat een moeder kan overkomen heeft mijn respect.
DeleteIn tegenstelling tot haar broer en neven die het liefst gekke bekken trekken naar oma's camera gaat Saar altijd graag even staan voor een foto. En zeker in deze outfit want dat vindt ze geweldig.
ReplyDeleteGeweldig, jullie Saar en onze koning.
ReplyDeleteHaha, helemaal mee eens.
DeleteJe kan je voorstellen dat ik gek op jaar ben, Esther.
ReplyDeleteHet interview heb ik gemist maar daar word ik nu wel nieuwsgierig naar.
ReplyDeleteHelemaal in de feeststemming die Saar van jullie. Prachtig!
Ik heb vandaag de oranje tompouce hier wel gemist hoor!
Ja, dat is gek hè maar op de een of andere manier hoort die oranje tompouce er toch bij;-)
DeleteHet interview was prachtig, onze koning is een echte mens. En jullie Saar is een plaatje! Ze zou goed bij onze Johnny passen, die is gek op oranje.
ReplyDeleteHaha, ik zie dat al naast elkaar het volgend oranjefeest;-)
DeleteIk heb er helemaal niets van meegekregen, maar heb wel de hele dag van mijn kleindochter mogen genieten. Daarnaast ben ik niet echt een oranje fan...
ReplyDeleteDe hele dag op je kleindochter passen is in mijn ogen ook feest, Sjoerd.
Delete