Franse kommen, ik ben er gek op .Ik heb een paar mooie antieke, die staan voor de sier in mijn servieskast, daar ben ik zuinig op maar de rest gebruik ik voor van alles en nog wat. Deze kocht ik meteen toen ik de markt opliep. Ik viel voor die kleintjes, die heb ik niet en die kan ik leuk gebruiken voor sausjes bij een borrelplank. Ze waren te vies om aan te pakken maar dat kwam thuis wel goed.
Ik heb twee handelaren waar ik altijd kom en vaak wat koop, zij hebben de betere spullen. De eerste begroete me hartelijk, we hadden elkaar een poos niet gezien. Hij had mooie spullen maar niets van mijn gading. De tweede, een ouder echtpaar, heeft altijd veel mooie kleine dingen en daar vond ik dit doosje wat me wel aantrok.
Er zaten elastiekjes in en mevrouw legde me uit dat het doosje vroeger voor sigaretten werd gebruikt.
Het staat leuk bij dit kleine verzamelingetje, alles is van een brocantemarkt, behalve het fotolijstje, dat kocht ik ooit nieuw. Daarin een fotootje uit mijn Twiggyperiode.
De kommetjes kreeg ik moeiteloos brandschoon en gaan in de servieskast. Die gaan wel gebruikt worden. En dat voor vier euro, er zaten er zelfs twee bij met het Limoges merk onderop.





Een metalen sigarettendoosje heb ik vroeger ook nog gehad. Daar gingen de zelf gerolde sigaretten in.
ReplyDeleteDat thuiskomen met een schat, het schoonmaken en een plaatsje geven is een feest op zich.
ReplyDeleteWat een mooie aankopen. Heerlijk om op zo'n brocantemarkt te snuffelen.
ReplyDeleteKommetjes en schaaltjes, daar zou ik ook voor vallen. Zeker deze mooie.
ReplyDelete