Skip to main content

Ontmoetingen

Deze vrolijke man kwamen we tegen tijdens onze wandeling in het Eyrieux dal. Hij had een prachtige moestuin en hij was daar lekker bezig, geen onkruidje te zien. Ik maakte hem een compliment over zijn mooi verzorgde tuin en toen ging hij nog meer glimmen. Ik begrijp dat wel want ik vind het ook leuk als iemand zegt dat mijn tuin er goed bij staat.

We raakten aan de praat en ik vertelde dat ik ook een moestuin had waarop ik uit moest leggen waar dat dan wel was. Toen ik hem zei waar wij woonden wist hij precies waar dat was, hij kende zelfs de naam van ons gehucht. 
Het bleek dat hij in ons riviertje altijd op forel ging vissen, hij kwam er vaak. Als ik de volgende keer in de buurt ben kom ik bij u langs beloofde hij me. Ik zei hem dat ik dat heel leuk zou vinden en toen gingen we weer verder. Hij riep ons nog wel na dat het een uur stijgen was naar St. Vincent de Durfort.


Comments

  1. Leuke tuin, en nog leuker als hij bij jou langskomt, Marthy.

    ReplyDelete
  2. Ik ben benieuwd of hij bij je langs komt!

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ik mag het hopen, Jeanette en Jeanne, hij is van harte welkom en dan laat ik hem mijn moestuin zien.

      Delete
  3. Lijkt me ook best wel leuk, al die ontmoetingen... Alleen die Franse taal.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Die ontmoetingen kun je toch ook in Nederland hebben, Sjoerd.

      Delete
  4. je ne parle pas Français ....

    ReplyDelete
    Replies
    1. Maar wel heel goed Duits neem ik aan.

      Delete
  5. Leuk Marthy zo,n ontmoeting en gesprek, dat zijn kleine pareltjes die je dag versieren.

    ReplyDelete
  6. Heerlijk, dat soort ontmoetingen., ik houd daar wel van. 't Grappige is dat je in zo'n kort gesprekje vaak heel veel (over de buurt, bijv.) te weten komt.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Eigenlijk vinden de meeste mensen het wel leuk als je een gesprekje me ze aanknoopt, is mijn ervaring.

      Delete
  7. Leuk Marthy! Mensen hebben zoveel met elkaar gemeen en dat schept een band.

    ReplyDelete
  8. Die meneer komt vast langs met drie dikke forellen onder zijn arm. Ga alvast maar recepten opzoeken!

    ReplyDelete
    Replies
    1. Dames, laat ik nou gek zijn op een forelletje. Mmmm, lekker in de roomboter gebakken…...

      Delete
  9. Ha die forellen lijken mij ook wel wat! 😉

    ReplyDelete
  10. Altijd hartstikke leuk als je gemeenschappelijke interesses hebt om met vreemden te praten. Ik denk wel dat deze meneer op de koffie komt bij jullie, Marthy. Misschien heeft hij nog goeie tuintips?

    ReplyDelete
    Replies
    1. Reken maar dat je van zulke mannetjes kan leren, Wieneke.

      Delete
  11. Heerlijk zulke ontmoetingen. XX Esther

    ReplyDelete

Post a Comment