Skip to main content

Zo vader, zo dochter


 Een experimentje met mijn fototoestel. Ze zaten naast me, vader en dochter en ik stelde eerst scherp op dochter en voor de tweede foto op haar vader. Ik vond het resultaat wel leuk, vooral omdat het laat zien hoeveel ze op elkaar lijken. 

Al jaren lopen de meningen daarover uiteen. De een zegt dat Floor sprekend haar vader is en een volgende beweert dat ze op haar moeder lijkt. Ikzelf heb daar nooit een uitgesproken mening over gehad, zie zulke dingen niet zo snel en vind het eigenlijk ook niet zo belangrijk. Maar nu, met deze foto's meen ik toch wel veel overeenkomst te zien, heel grappig.


Comments

  1. Wat is dat toch met die genen, Ageeth. Je blijft toch trekken zien van beide families, ook al zijn het soms kleinigheden.

    ReplyDelete
  2. Leuk dat de een ziet wat een ander niet ziet.

    ReplyDelete
  3. Op de tweede foto zie ik meer gelijkenissen dan op de eerste. Maar wat geeft het, ieder mens is uniek tenslotte.

    ReplyDelete
  4. Je zou dus dezelfde foto's moeten maken van jou en je dochter, dan kunnen we het echt zien:)

    ReplyDelete
  5. Wat leuk zo die foto's van vader en dochter en inderdaad, ik zie echt overeenkomsten! Ik zou zo'n foto ook heel goed kunnen maken met onze jongste zoon. Die heeft wat betreft uiterlijke dingen (helaas, ha ha) ) de familie neus geërfd en ook onze handen zijn exact hetzelfde. Qua karakter een mooie vader/moedermix maar gelukkig ook heel veel eigenheid!

    ReplyDelete
    Replies
    1. Handen, wat leuk, daar heb ik eigenlijk nooit op gelet. Wel is het zo dat de vader van Mart, Mart zelf, Bas en zijn zoon Luuk hun voeten wat naar buiten zetten tijdens het lopen.

      Delete
  6. De foto's zijn in ieder geval erg mooi!

    ReplyDelete

Post a Comment