Dit stond te koop ergens bij ons in de polder. Een 'perceel weiland met twee riante bouwkavels' volgens de makelaar. Er moest ook een riante prijs voor betaald worden en dan heb je alleen nog maar de grond.
Vervolgens moet je nog gaan bouwen en dat is hier in het veen zeer kostbaar want er gaat heel veel geld aan heipalen de grond in waar je niets van terug ziet.
Maar....voor al dat geld krijg je wel lekker de ruimte!
Pracht locatie maar wij zijn al voorzien :)
ReplyDeleteHaha, wij ook en gelukkig maar want dit kunnen wij niet betalen.
DeleteGrapjas! Ik moet er niet aan denken om weer te moeten bouwen of verbouwen, dat hebben wij genoeg gedaan.
ReplyDeleteWij denken ook na en... Neeee, doen het niet! :-) :-) :-)
ReplyDeleteJammer, anders waren we bijna buurvrouwen geworden;-)
DeleteEen beetje te ver uit de buurt voor ons 😉
ReplyDeleteEn misschien te plat voor jullie…...
DeleteO, wat zou ik me ellendig voelen, zo in het grote vlakkeland. Ik ben echt een stadsmens. En ik dacht ook even dat je met één van je kinderen zou gaan bouwen.
ReplyDeleteHou op Mieke, ik moet er niet aan denken. En onze kinderen wonen zeer aangenaam, dus die ook niet.
DeleteDaar wil je toch niet geboren worden, geef mij maar hel Limburgse heuvelland.
ReplyDeletePrachtig weids land met blauw en groen!
ReplyDeleteHa, zo denk ik er ook over, Ageeth.
DeleteHier wordt steeds alles opgehoogd. Wijken waar dikke platen piepschuim onder de grond gaan om het verzakken tegen te gaan. Hoge kosten!
ReplyDelete