Lekker de ruimte
Dit stond te koop ergens bij ons in de polder. Een 'perceel weiland met twee riante bouwkavels' volgens de makelaar. Er moest ook een riante prijs voor betaald worden en dan heb je alleen nog maar de grond.
Vervolgens moet je nog gaan bouwen en dat is hier in het veen zeer kostbaar want er gaat heel veel geld aan heipalen de grond in waar je niets van terug ziet.
Maar....voor al dat geld krijg je wel lekker de ruimte!
Pracht locatie maar wij zijn al voorzien :)
BeantwoordenVerwijderenHaha, wij ook en gelukkig maar want dit kunnen wij niet betalen.
VerwijderenO, ik dacht al, plannen?
BeantwoordenVerwijderenGrapjas! Ik moet er niet aan denken om weer te moeten bouwen of verbouwen, dat hebben wij genoeg gedaan.
VerwijderenWij denken ook na en... Neeee, doen het niet! :-) :-) :-)
BeantwoordenVerwijderenJammer, anders waren we bijna buurvrouwen geworden;-)
VerwijderenEen beetje te ver uit de buurt voor ons 😉
BeantwoordenVerwijderenEn misschien te plat voor jullie…...
VerwijderenO, wat zou ik me ellendig voelen, zo in het grote vlakkeland. Ik ben echt een stadsmens. En ik dacht ook even dat je met één van je kinderen zou gaan bouwen.
BeantwoordenVerwijderenHou op Mieke, ik moet er niet aan denken. En onze kinderen wonen zeer aangenaam, dus die ook niet.
VerwijderenDaar wil je toch niet geboren worden, geef mij maar hel Limburgse heuvelland.
BeantwoordenVerwijderenHaha, die Sjoerd maar fijn dat je zo gelukkig bent in je heuvelland.
VerwijderenPrachtig weids land met blauw en groen!
BeantwoordenVerwijderenHa, zo denk ik er ook over, Ageeth.
VerwijderenJa, dan is het op zand/veen heel wat goedkoper om huizen te bouwen. Ik weet nog heel goed van onze Haastrechtse tijd, dat de straten zo verzakten. Er werd vaak aan de weg gewerkt in ieder geval. We hadden toen we er kwamen wonen een tuin aan laten leggen. Het jaar daarna zag je al dat de terrassen lager waren. Dat is hier in de regio gelukkig anders. Onze terrassen en oprit liggen vanaf 1995 en er is geen enkele reden om te laten ophogen. Ik geef veel liever geld uit aan leuke planten :-)
BeantwoordenVerwijderenHier wordt steeds alles opgehoogd. Wijken waar dikke platen piepschuim onder de grond gaan om het verzakken tegen te gaan. Hoge kosten!
Verwijderen