Van het Office de Tourisme (VVV kantoor) Pont d'Arc -
Ardèche kreeg ik deze boodschap
toegestuurd vergezeld van een mooi filmpje. Daarin zeggen ze in feite dat we nog even thuis moeten blijven maar dat het moois van de Ardèche beslist niet wegloopt.
Binnenkort...
Vrijheid, lachen, avontuur, gezelligheid, hereniging...
In de Ardèche doen we ons best voor u zodat u weer kunt denken aan
avonturen die intens worden beleefd, kleine genoegens met een pure smaak en herinneringen om te delen.
Tot die tijd, zorg goed voor jezelf,
blijf thuis, om binnenkort bij ons te zijn ❤️
Fijn!
ReplyDeleteWat zul jij er naar verlangen...
Ben benieuwd...
Salut!
Marlou
Kreeg net een telefoontje vanuit Frankrijk en ons geduld zal toch een tijdje op de proef gesteld worden zoals het er nu naar uitziet.
ReplyDeleteWat goed bedacht
ReplyDeleteHopelijk kunnen jullie er binnenkort heen. Maar als ik eerlijk ben, denk ik dat het nog wel even kan duren.
ReplyDeleteIk mis niet zo zeer het huis en de omgeving want hier is het ook prachtig maar wel het werken in de tuin. Maar ik leg me er bij neer, het is niet anders.
ReplyDeleteLots of people are getting anxious. Our restrictions are going to be reviewed on May 5th. At least we're moving forward. :) Enjoy your evening!
ReplyDeleteWat aardig van ze.
ReplyDeleteDaar krijg je toch heimwee van...😣
ReplyDeleteJa, een beetje wel, maar de Krimpenerwaard om deze tijd van het jaar en met dit weer ik ook een plaatje.
Delete