Skip to main content

Kleur

Heerlijk als een tuin in het vroege voorjaar kleur krijgt, ik kan daar echt naar uitkijken. En als dan, aan het eind van de zomer de kleuren gaan veranderen maakt dat me ook weer blij. Kijk dat prachtige blad van die tuingeranium eens, je zou het willen schilderen.

De lavendelstruiken zijn gesnoeid en ik heb wat bewaard om in zakjes te doen. Het snoeisel mag daar nog even blijven staan drogen in die oude melkkoker. 

Dat grijsbruine van een verdrogende plant vind ik zelfs mooi.

En dan de sedum, ze bloeit laat maar dan heb je ook wat, een prachtige diepe tint.

Van de zonnehoed krijg ik nooit genoeg. Ik heb ze ondertussen in vier verschillende kleuren verspreid over de border staan en en zelfs in deze staat vind ik ze nog wonderschoon.
Wat kan dit mens toch genieten van haar tuin.


Comments

  1. Voor mij mag het een lange Indian summer worden....

    ReplyDelete
  2. Prachtfoto's, Marthy

    ReplyDelete
  3. En wij genieten mee.

    ReplyDelete
  4. Hier verkleuren de bomen al langzaam

    ReplyDelete
    Replies
    1. Bij jullie is het veel droger geweest, Inge. Hier is het door alle regen in het voorjaar nog ongewoon groen.

      Delete
  5. Ik houd erg van de kleurschakeringen van de bomen in het najaar, maar hoop wel dat de temperaturen nog even op dit niveau blijven. Zou een ouwewijvenzomer niet erg vinden.
    Prachtige foto's heb je gemaakt!

    ReplyDelete
  6. Prachtige herfstkleuren!

    ReplyDelete

Post a Comment