Vandaag vier ik een bijzondere verjaardag, mijn blog bestaat
tien jaar. Tien jaar dagelijks een blogbericht de wereld in sturen, dat is wel
wat, ik had er in het begin dan ook geen enkel idee van dat ik dat bloggen zo
lang zou vol houden. Ik zocht iets leuks om te doen, dacht dat ik me misschien
weleens zou kunnen gaan vervelen (hoe heb ik dat ooit kunnen denken?) en maakte
drieënhalve maand na mijn pensionering mijn eerste blogbericht.
De eerste foto die ik toen gebruikte is genomen op het hoogste punt vlak bij ons huis in Frankrijk tussen Saint Pierreville en Saint Julien du Gua met zicht op de Alpen, op de voorgrond Issamoulenc Église.
Over dagelijks bloggen had ik nooit nagedacht en ik maakte die eerste halve maand om de paar dagen een bericht, acht in totaal. Maar de maand daarop waren het er al dertig, het bloggen greep me beet en dat is nooit meer opgehouden.
Ik ben een kletsmajoor, erg nieuwsgierig en hou van fotograferen, voor mijn soort blogberichten een ideale combinatie. Ik zie het als een hobby en met die hobby ga ik voorlopig niet stoppen.
Nee, daar moet ik niet aan denken want het heeft me ook veel gebracht dat bloggen. Op nummer één staat wel die grote groep blogvrienden die me dierbaar zijn, waar ik met mee leef en van leer.
Het heeft ook mijn horizon verbreed. Ik zoek vaak wat op als achtergrond informatie bij mijn foto's en leer daar heel veel van. Leuk vind ik dat, ik ben net een spons, zuig het allemaal op. Bezig blijven met die hersencellen, niet indutten, dat is op mijn leeftijd belangrijk. Daar zorgt mijn blog wel voor.
Dank je Marc,
ReplyDeleteGefeliciteerd met je 10-jarig blog. Ik lees je verhaaltjes altijd met veel plezier. En de Franse foto's zijn favoriet, dat snap je. Ik zie je als een lieve blogvriendin en hoop dat we elkaar ooit weer eens in La Douce treffen.
ReplyDeleteBlijf nog maar lang doorgaan. Want net als jij vind al die blogs en de vrienden zo leuk om dagelijks langs te gaan.
ReplyDeleteLieve, lieve kletsmajoor, ik geniet van je berichten, heb genoten van de leuke ontmoetingen en hoop te blijven genieten van berichten èn ontmoetingen
ReplyDeleteVan harte gefeliciteerd! Ik ben een stille meelezer, maar lees je blog elke dag. Hartelijke groet uit Zeeland, Arnemuiden.
ReplyDeleteGefeliciteerd met deze 10 jaar en ik hoop dat je nog heel lang door zult gaan.
ReplyDeleteJouw blog behoort tot degene die ik dagelijks aanklik... (die van Emie ook, trouwens). Lang niet de volle tien jaar, hoor, ik ben een zij-instromer. Maar ik zou je missen als je stopte, dus blijf maar lekker doorschrijven!
ReplyDeleteGefeliciteerd!! Het is een fijne bezigheid dat bloggen. Inderdaad, het opzoeken van allerlei informatie bij iets wat je tegenkwam, zag of hoorde. En de contacten, zo waardevol. (En mij persoonlijk heeft het ook regelmaat en een doel gegeven in een periode die je niemand toewenst. Het werd er niet anders van, maar ik deed iets, in plaats van alleen maar zitten.)
ReplyDeleteZeker niet stoppen met je blog. Ik lees hem elke dag met plezier en pik er regelmatig mooie tips uit: wandelingen, recepten, enz. Net als jou ben ik nogal nieuwsgierig om de oorsprong achter alles te zoeken, de reden waarom zo iets is, waarom zoiets is als het nu is. En uit een blog kunnen er inderdaad vriendschappen ontstaan. Dus dank je wel dat ik iedere dag mag meegenieten.
ReplyDeleteGefeliciteerd Marthy en ik ben blij te lezen dat je voorlopig nog niet gaat stoppen.
ReplyDeleteInderdaad een vreselijk leuke hobby, helemaal met je eens !
Emie, jij bent mijn oudste blogvriendin, jij bent bijzonder voor mij.
ReplyDeleteFelicitaties bij deze bijzondere verjaardag Marthy
ReplyDeleteniet iedereen houdt het zo lang vol
mijn complimenten hiervoor
Lief van jullie om allemaal even te reageren en me te feliciteren. Dank en tot blogs.
ReplyDeleteHaha, doe ik, met plezier!
ReplyDeleteJe weet het natuurlijk wel, Marthy, dat ik vanuit Australia (o.a.) jouw blog tijdens mijn (late) ontbijt trouw volg. Doe d'r gerust nog maar 10 jaar bij hoor, ik geniet er zeker van! Lieve groet uit Perth, Jan.
ReplyDeleteDan doe ik dat maar Jan, al was het alleen voor jou😉
DeleteGefeliciteerd met je blogverjaardag! Fantastisch, 10 jaar! Houdt je jong!
ReplyDeleteWat leuk dat je reageert Ben en dat je me hebt leren kennen via Emie en Ton, goede blogvrienden. Ik heb natuurlijk even op jullie site gekeken, wat een prachtige plek hebben jullie daar aan de voet van de Pyreneeën. Ik wens jullie alvast een fijne zomer.
ReplyDeleteEen beetje late reactie, wel al gelezen maar nog niet gereageerd. Nog gefeliciteerd met je blog verjaardag! Precies op de dag van mijn 50e verjaardag! Een jaar of zeven lees ik al mee, ik lag toen met een longontsteking op bed en was uit verveling op internet aan het 'struinen' toen ik op je blog terecht kwam. Heerlijke afleiding was dat elke keer een stukje lezen (3jaar dus ong.) het las als een boek... en ik lees je blog nog steeds.
ReplyDeleteLies