Het dorpje Ajoux aan het begin van de avond, we waren hier afgelopen vrijdag voor een muziekfeest. De laatste zonnestralen vallen op een oude schuur aan het begin van het dorp. Hiervandaan heb je een subliem uitzicht op de omgeving.
Tijdens de pauze van het concert loop ik even door het dorp en kom dit bankje tegen met een hele rij komkommers. Zo gaat dat met een eigen moestuin, komkommers en courgettes heb je altijd in overvloed, uitdelen dan maar.
Een van de mooie huizen in het piepkleine dorp. We kennen deze plek goed, hier was vroeger een heel goed restaurant en de eigenaars, Corsicanen, kookten de sterren van de hemel. Wij gingen er vaak met onze kinderen eten. Ik herinner me nog die heerlijke eigengemaakte paté als voorgerecht, opgediend met sla uit eigen tuin. Puur, eerlijk eten.
Aan het eind van het pad nog zo'n prachtig huis. Ik had graag de mooie tuin bekeken maar ga niet verder, dit is privé terrein.
Het is nu wat verwaarloosd maar achter deze muur was het terras van het restaurant. Wat vonden we het jammer dat de eigenaren besloten te stoppen.
De mooie blauwe deur wordt omlijst door de trompetbloem (Campsis) die het daar zo te zien erg naar zijn zin heeft. Een laatste foto waard.






Prachtige foto's! Haha die komkommers! Maar dat huis, die blauwe deur met die trompetbloem... prachtig. Jammer dat het restaurant er niet meer is.
ReplyDeleteDat zie je wel vaker, gebrek aan opvolgingen de zaak gaat dicht. Jammer, maar zeker begrijpelijk met zo'n beroep.
ReplyDeleteWat een prachtige foto's heb je weer gemaakt. Maar ja, met zo'n mooie omgeving kan het niet anders hè.
ReplyDeleteOh, die voordeur! Plaatje!
ReplyDeleteEr zijn van die dorpjes die nooit vervelen en waar de mooiste herinneringen liggen,jammer dat jullie lievelings restaurant haar deuren sloot.Zo veranderen vaak dingen in een mensenleven via ‘n natuurlijk verloop.
ReplyDeleteHet huis met de bloeiende trompet bloemen doet heerlijk zomers aan.
Kan er ook elke dag van genieten omdat deze zelfstandige klimmer de voorgevel van onze buurtjes rijkelijk bedekt en omdat het een jaren 30 huis is met ronde voordeur komt het nog beter tot zijn recht en is het een romantisch plaatje,net als op jou foto.
Wat een mooie foto´s. Die blauwe deur in het groen vind ik schitterend.
ReplyDeleteLeuk zo'n rij komkommers, en die trompetbloem is schitterend bij de blauwe deur.
ReplyDeletevooral die laatste foto spreekt me aan Marthy
ReplyDeletegroeten
Sublieme plekjes!
ReplyDeleteLie(f)s.
Wat weer een bijzondere plekjes!
ReplyDeletebijzonder charmant allemaal
ReplyDeleteOp die eerste foto, op dat stoeltje stilletjes van de omgeving genieten, het paradijs
Zulke dorpjes zijn goud waard. Prachtig.
ReplyDeleteLeuk om zo even mee te kijken naar mooie plekjes in dit dorpje.
ReplyDeleteSpeciaal plaatsje voor je!
ReplyDeletePrachtig!
ReplyDeleteJe foto's zijn altijd zo prachtig. Beeldschoon gewoon. Je weet altijd de mooiste dorpjes en plekjes te vinden. Iedere keer opnieuw.
ReplyDelete