Doorgaan naar hoofdcontent

Dat knapt op

Weer een sombere dag gisteren en ik  doe werkjes in huis waar het ondertussen heel behaaglijk is. Toen we met het hele gezin in augustus een weekje in het huis waren zijn we vertrokken maar Mart bleef achter met de was. De handdoeken lagen weer in de linnenkast, die had hij gewassen en netjes opgevouwen en al het schone beddengoed had hij over een bed gelegd. Daar zaten natuurlijk wat vouwen in. Thuis strijk ik ons tweepersoons laken niet meer maar de bedden in onze twee logeerkamers hebben nu gestreken lakens.


Mart heeft ook niet stilgezeten. Met de hogedrukspuit heeft hij de cour schoongespoten. Die was behoorlijk groen aangeslagen. Volgens buurman Richard heeft het vanaf oktober veel geregend. Maar dit knapt lekker op.


Het terras werd ook onder handen genomen, daar zag je de stenen bijna niet meer. Het wordt niet ieder jaar gedaan maar nu was het hard nodig.

Kijk, en zo ziet het terras eruit al de straal van de hogedrukspuit er over gaat. 
Dat geeft eer van je werk.

Reacties

Judy zei…
Wat een heerlijk gevoel om alles weer netjes en toonbaar te maken!
Emie zei…
Lekker strak opgemaakte bedden en met de vrouwelijke touch het huis weer naar je hand zetten, heerlijk!
Marlou zei…
Ha Marthy, en óf dat eer van je werk geeft.
Jullie zijn zo lekker bezog: schone bedden een schoon terras...
Geweldig! Dat is genieten...

Bonjour!
Dat ziet er allemaal weer heel netjes uit.
Nu de zon er nog bij.
Yova zei…
Ales is weer schoon geworden. Dan ruiken lekker fris. Je manlief is zeker bezig geweest in de tuin. Ga je zomer daar weer naar toe Marty. Leuke foto's. Fijne dag.
KnutzEls zei…
Tussen gestreken lakens gaan slapen.... Toppunt van luxe. Het ruikt ook zo lekker.
Anoniem zei…
Het terras is weer een wereld van verschil. Jullie zijn lekker bezig. Hier, Andalucië, ook véél regen en de ene storm na de andere.
Groet Vera
Jolande zei…
Ik heb nog nooit een laken of dekbedhoes gestreken, maar die van jou ziet er prachtig uit. Die foto van het half schoongemaakte terras vind ik leuk, je ziet het resultaat.
Sjoerd zei…
Gaat het dit jaar ook weer in de verhuur, jullie zijn zo lekker bezig daar...
Janny zei…
Dat knapt lekker op, jullie zijn goed bezig!
miekequilt zei…
Wat een mooie dekbedhoezen. Jammer van het slechte weer, maar wel lekker om aan de slag te gaan.
Elizabeth zei…
Er is altijd wel wat te doen en stilzitten is niets voor jullie...
Heerlijk als alles er weer fris uitziet!
In de weer zei…
Fijn om met wat minder mooi weer lekker binnen bezig te zijn. Hier was het vandaag heerlijk om te fietsen, dat in tegenstelling tot het noorden, daar kon men op straat schaatsen.
Mooie dekbed hoezen trouwens.
Hi Marthy, lovely photos. Everything looks great 👍
I love to clean and organize and I think you did an amazing job 👏 ❤️
I love your sheets.
Bertie zei…
Je zou er meteen naar toe willen....