Doorgaan naar hoofdcontent

Bijgespijkerd

In twee weken tijd heb ik zoveel kracht bijgespijkerd dat ik heel Bovenkerk kan rondlopen. Samen met het stukje naar ons appartement is dat zo'n kleine vijf kilometer. Niet slecht. De stokken liet ik al heel snel thuis en het tempo is aanzienlijker hoger dan de eerste keer.

Het is natuurlijk wel een weelde dat ik vijf minuten lopen van huis midden in de polder sta, een prachtig oefengebied.

Een reiger vliegt snel op maar deze zag ik vanaf een afstand al staan en kon ik makkelijk benaderen.

Hij zag natuurlijk een lekker hapje in de sloot en bleef daar gebiologeerd naar kijken.

Veel koeien in de wei, ik zag rood- en zwartbont. 

Twee afspraken deze week. Donderdag in het ziekenhuis bij de arts die ik tot nu toe gezien heb. Ik hoop op een uitslag van de bioptie. Vrijdag heb ik een telefonisch gesprek met een oncologisch uroloog over de dubbel J stent die nog in mijn lijf zit en waar ik overigens geen last van heb.

Reacties

Ger zei…
Mooi dat je op dit moment al aardig tevreden bent over je conditie en uithoudingsvermogen. Nou de rest nog van uitslagen,hopelijk krijg je diagnose waar behandelingen voor zijn🍀
Jou fotografisch oog zag weer aardige momenten in de natuur voorbij komen.
Bertiebo zei…
Supergoed gedaan, Marthy, dat bijspijkeren!! En heel fijn dat je weer wat laat weten.
Judy zei…
Fantastisch Marthy! Dat klinkt goed!
Janny zei…
Heel fijn Marthy, goed dat je conditie weer voor een groot deel terug is!
Mooi dat je alweer zo'n stuk kunt lopen. Dat doe ik je niet na.
Sjoerd zei…
Hopelijk blijf het zo positief, geniet er maar van.
Emie zei…
Mooi zeg, dat je conditie zienderogen verbetert. Hoop dat de berichten van de artsen ook hierop aansluiten. Ik duim weer voor je.
In de weer zei…
Goed bezig geweest, dat blijkt wel !
Nu nog een gunstige uitslag waar je hopelijk mee verder kunt.
Elizabeth zei…
Tjonge, wat fijn dat je al weer zo ver kunt lopen. En je geniet ook weer van al het moois in de polder. Ik hoop zo op een goede uitslag voor je!
miekequilt zei…
Wat fijn dat het beter gaat met je. Al je inspanningen hebben geholpen. Veel sterkte voor donderdag.
Yova zei…
Wat fijn dat je beter gaat met je. En nu even afwachten voor de uitslag. Ik duim voor je. Mooie foto's uit jou buurt. Reiger koekeloeren naar hapjes eten. Mooie bloem om de zien. Zweefvlieg lust wel van. Sterkte voor de uitslagen.
Fijn dat je je weer sterker begint te voelen! Sterkte met de afspraken in het ziekenhuis.Wellicht komen we elkaar nog eens tegen in de polders, ik loop er ook regelmatig....
Vera zei…
Heerlijk, dat jij al zo uit de voeten kunt. Dat doet een mens goed.
Jolande zei…
Hartstikke goed Marthy en je foto´s zijn zoals altijd weer heel mooi.